Terminarz rozgrywek LIGI Regionalnej LZS "Jesień 2011" PDF Drukuj Email

Terminarz rozgrywek LIGI Regionalnej LZS

"Jesień 2011"

Grupa A:

1. LKS Jupiter Koszewnica

2. LZS Żeliszew

3. UKS Wiśniew

4. LZS Polaki

5. LZS Speed Toki

6. LZS Herkules Osiny

21.08.2011r.

boisko w Kotuniu:

Jupiter Koszewnica - Żeliszew, godz. 11:00

Żeliszew - Herkules Osiny, godz. 12:20

Jupiter Koszewnica - Herkules Osiny, godz. 13:40

boisko w Wiśniewie:

Wiśniew - Speed Toki, godz. 11:00

Speed Toki - Polaki, godz.12:20

Wiśniew - Polaki, godz. 13:40

 

28.08.2011r.

boisko w Kotuniu:

Polaki - Jupiter Koszewnica, godz. 15:00

boisko w Wiśniewie:

Wiśniew - Żeliszew, godz. 11:00

 

04.09.2011r.

boisko w Osinach:

Herkules Osiny - Polaki, godz. 11:00

boisko w Wiśniewie:

Wiśniew - Jupiter Koszewnica, godz. 11:00

boisko w Seroczynie:

Speed Toki - Żeliszew, godz. 13:00

 

11.09.2011r.

boisko w Wiśniewie:

Wiśniew - Herkules Osiny, godz. 11:00

boisko w Kotuniu:

Jupiter Koszewnica - Speed Toki, godz. 11:00

boisko w Żeliszewie:

Żeliszew - Polaki, godz. 11:00

 

18.09.2011r.

boisko w Osinach:

Herkules Osiny - Speed Toki, godz. 11:00

 

 

Grupa B:

1. Sokół Sionna

2. LZS Tęcza Korczew

3. LUKS Ruda Wolińska

4. LZS Seroczyn

5. LZS Platerów

6. Lzs Torpeda Kotuń

7. LZS Przygody

21.08.2011r.

boisko w Seroczynie:

Seroczyn - Ruda Wolińska, godz. 11:00

Ruda Wolińska - Przygody, godz. 12:20

Seroczyn - Przygody, godz. 13:40

boisko w Korczewie:

Tęcza Korczew - Platerów, godz. 11:00

Platerów - Sokół Sionna, godz. 12:20

Tęcza Korczew - Sokół Sionna, godz. 13:40

 

28.08.2011r.

boisko w Kotuniu:

Torpeda Kotuń - Sokół Sionna, godz. 11:00

Sokół Sionna - Przygody, godz. 12:20

Torpeda Kotuń - Przygody, godz. 13:40

 

04.09.2011r.

boisko w Kotuniu:

Torpeda Kotuń - Ruda Wolińska, godz. 11:00

Ruda Wolińska - Platerów, godz. 12:20

Torpeda Kotuń - Platerów, godz. 13:40

boisko w Seroczynie:

Seroczyn - Sokół Sionna, godz. 11:00

boisko w Korczewie:

Tęcza Korczew - Przygody, godz. 11:00

 

11.09.2011r.

boisko w Seroczynie:

Seroczyn - Torpeda Kotuń, godz. 11:00

Torpeda Kotuń - Tęcza Korczew, godz. 12:20

Seroczyn - Tęcza Korczew, godz. 13:40

boisko w Platerowie:

Platerów - Przygody, godz. 11:00

boisko w Kotuniu:

Sokół Sionna - Ruda Wolińska, godz. 13:00

 

18.09.2011r.

boisko w Seroczynie:

Seroczyn - Platerów, godz. 11:00

Ruda wolińska - Tęcza Korczew, godz. 13:00

 

http://kssionna.futbolowo.pl/news,1084165,terminarz-ligi-lzs.html