Rada Gminy Kotuń

Informacje na temat rady Gminy

Rady Sołeckie i Sołtysi w miejscowościach Gminy Kotuń (kadencja 2018-2023)




Lp.

Sołectwo

Rada Sołecka

Sołtys

1.

ALBINÓW

1. Damian Kulik

2. Artur Pasztor

3. Danuta Durka

 Zbigniew Bziuk

2.

BOJMIE

1. Krystyna Przeorska

2. Katarzyna Olszyna

3. Bogdan Trojanowski

4. Iwona Krusiewicz

5. Danuta Bziuk

 Antoni  Chojecki

3.

BROSZKÓW

1. Tobiasz Lewicki

2. Paweł Chojecki

3. Katarzyna Orlińska

4. Zdzisław Pieńkowski

5. Eligiusz Kisieliński

 Grzegorz Olszewski

4.

CISIE-ZAGRUDZIE

1. Rafał Lesiński

2. Waldemar Cała

3. Andrzej Krogul

Sylwester Krogul

5.

CHLEWISKA

1. Beata Zubek

2. Bożena Wyrębiak

3. Paweł Michalski

 Krzysztof Magdziak

6.

CZARNOWĄŻ

1. Beata Dąbrowska

2. Elżbieta Frydrychewicz

3. Krzysztof Kowalczyk

 Ewa Zalewska

7.

GRĘZÓW

1. Roman Bareja

2. Zenon Chojecki

3. Robert Chlebowicz

 Robert Miłosz

8.

JAGODNE

1. Małgorzata Murat

2. Jolanta Biernat

3. Stefan Todorski

 Krzysztof Kurkus

9.

JÓZEFIN

1. Bożena Paluch

2. Mariusz Kruk

3. Żaneta Niedziałek

 Mariola Kubaj

10.

KĘPA

1. Grażyna Niedźwiedź

2. Mariusz Kalisz

3. Jacek Żurek

 Jacek Płochocki

11.

KOSZEWNICA

1. Dariusz Kowalczyk

2. Andrzej Kurkus

3. Eugeniusz Paszkiewicz

4. Katarzyna Szwarc

5. Elżbieta Osińska

 Zbigniew Czarczyński

12.

KOTUŃ

1. Ewa Wyrębek - Przewodnicząca

2. Jarosław Ruciński

3. Sławomir Kostyra

4. Danuta Rutkiewicz

5. Hanna Cabaj

 Jarosław Dobrowolski

13.

ŁĄCZKA

1. Hanna Krążała

2. Radosław Osiński

3. Mariusz Kulesz

4. Joanna Pietrak

5. Marek Sitnicki

 Jan Pietrak

14.

ŁĘKI

1. Anna Kukla

2. Ewa Szczepańska

3. Mirosław Jóźwiak

 Stanisław Kukla

15.

MARYSIN

1. Antoni Lewandowski

2. Dariusz Michałowski

3. Sławomir Roman

 Jacek Niedziałek

16.

MINGOSY

1. Ryszard Marciniak

2. Mariusz Rycielski

3. Artur Kozłowski

4. Ryszard Kalisz

5. Monika Paczuska

 Andrzej Prochenka

17.

NIECHNABRZ

1. Bożena Rejent

2. Anna Niedziałek

3. Emil Król

 Dorota Biernacka

18.

NOWA DĄBRÓWKA

1. Iwona Więsak

2. Paweł Trzyński

3. Tomasz Krupa

 Kazimierz Kowalczyk

19.

OLEKSIN

1. Krzysztof Gadomski

2. Mariusz Walecki

3. Piotr Gójski

4. Barbara Walecka

5. Marcjan Kądzielski

 Ryszard Pilich

20.

PIEŃKI

1. Łukasz Kurkus

2. Krzysztof Górski

3. Wiesław Świnarski

 Irena Mielczarek

21.

PIERÓG

1.     Łukasz Kurkus

2.     Iwona Gołęgowska

3.     Michał Kurkus

Antoni Krupa

22.

POLAKI

1. Antoni Skwierczyński

2. Janusz Pałdyna

3. Elżbieta Supryn

4. Grzegorz Ruciński

5. Andrzej Wojewódzki

 Elżbieta Marchel

23.

ROSOSZ

1. Grażyna Bareja

2. Ewelina Burzyńska

3. Marlena Boruc

 Justyna Kosyl

24.

RYCZYCA

1. Marek Trojanowski

2. Bogdan Cybula

3. Piotr Pasemik

4. Mariusz Cybula

 Zygmunt Ponikowski

25.

SIONNA

1. Elżbieta Powałka

2. Monika Grabarska

3. Edyta Parapura

4. Karol Kania

5. Tomasz Konieczny

 Zofia Woźna

26.

SOSNOWE

1. Andrzej Palmąka

2. Grzegorz Miszczak

3. Jakub Przybyłek

 Robert Przybyłek

27.

TYMIANKA

1. Dariusz Miszczak

2. Anita Pskiet

3. Wiesław Sosinowski

 Tadeusz Węgrzyn

28.

TRZEMUSZKA

1. Dominik Jóźwik

2. Roman Kruk

3. Ewa Marciniak

Bogusław Kokoszka

29.

WILCZONEK

1. Daniel Kowalczyk

2. Anna Więckowska

3. Kamil Woźniak

4. Arkadiusz Kuczyński

5. Katarzyna Araźna

 Marzena Kowalczyk

30.

ŻDŻAR

1. Magdalena Adamczyk

2. Marcin Nowak

3. Rafał Wityński

4. Alicja Jarosińska

5. Piotr Ornoch

 Krystyna Walecka

31.

ŻELISZEW DUŻY

1. Tadeusz Bednarzak

2. Mirosława Niedziałek

3. Czesław Niedziałek

4. Krzysztof Wadas

5. Mariusz Pacholak

 Sławomir Ceranka

32.

ŻELISZEW PODKOŚCIELNY

1. Teresa Bruśniak

2. Jakub Krasnodębski

3. Rafał Polkowski

 Krzysztof Świątek